POMOC DROGOWA
PAŚKIEWICZ

Firma POMOC DROGOWA PAŚKIEWICZ - profesjonalna pomoc drogowa.

Naszym Klientom oferujemy pełną gamę profesjonalnych usług, związanych z trudnymi dla nich zdarzeniami na drodze. Warto nam zaufać, ponieważ POMOC DROGOWA PAŚKIEWICZ jest liderem w branży na Podkarpaciu. Podajemy pomocną dłoń Kierowcom na drodze już ponad 20 lat.

Pomagamy naszym Klientom w najtrudniejszych sytuacjach, jakie mogą się wydarzyć. Nasza laweta wraz z ekipą przeszkolonych pracowników zjawi się szybko na miejscu i udzieli sprawnej pomocy drogowej. Przeprowadzamy bardzo szybki i sprawny transport aut na lawecie, dzięki czemu awaria, bądź inne zdarzenia drogowe, nie są tak bardzo uciążliwe dla naszych Klientów.

POMOC DROGOWA PAŚKIEWICZ to gwarancja najwyższej jakości wykonanych usług. Pomoc drogowa prowadzona jest przy pomocy odpowiednio przystosowanych aut. Lawety mają ładowność od 1450kg do 60 Ton, w zależności od wielkości auta. Nasza Pomoc Drogowa przetransportuje Państwa auto w wyznaczone miejsce najszybciej jak to będzie możliwe, poradzimy sobie nawet z największymi wyzwaniami.

Nasze usługi dostępne są zarówno dla samochodów osobowych, ciężarowych, jak i autobusów. Działamy na terenie Podkarpacia, całej Polski, a także Unii Europejskiej. Holujemy, naprawiamy, serwisujemy, jak również udostępniamy samochody zastępcze i parking strzeżony. Jesteśmy doświadczeni, działamy kompleksowo dbając o komfort i spokój naszych Klientów.
A więc jeśli...

auto1auto1auto1

Potrzebujesz pomocy drogowej? Zadzwoń do nas: